Sortaider Container on pilkupüüdva disainiga tarbija- ja keskkonnasõbralik lahendus, mida toodetakse vineerist. Tegu on läbi ja lõhki Eesti tootega. „Sortaideri lahenduse puhul võib öelda, et nii idee kui teostus sündisid konkreetselt kliendi vajadusest. Disainiauhind on parim tunnustus maailma parimale sorteerimislahendusele," kommenteeris kõrget kvaliteedi- ja disainiauhinda Sortaider OÜ tootedisaini autor Johannes Maltis (fotol).

"Kindlasti annab auhind sortimisjaamale lisaväärtust ja on oluliseks argumendiks toote eksportimisel. Lisaks Eesti edasimüüjatele on meil esindused nii Soomes kui Rootsis ja läbirääkimised on käimas nii Prantsusmaa kui Saksamaa edasimüüjatega," märkis ettevõtte tegevjuht Peeter Siim.

Esteetiline ja loodusesõbralik toode on juba leidnud kasutust paljudes Eesti kontorites ja avalikes siseruumides.

"Kontoris jäätmete liigiti sorteerimise peamiseks takistuseks oli mugava ja ilusa lahenduse puudumine. Sortaideri lahenduse kohta kostub kasutajatelt ainult kiidusõnu. Eriti tõstetakse esile toote esteetilist välimust, kasutajasõbralikkust ning arusaadavat märgistust koos juhenditega," ütles Tootjavastutusorganisatsioon OÜ tegevjuht Kristiina Dreimann.  

Vaata ringi meie e-poes ja leia enda kontorile sobivaim sortimislahendus.