Kontakt
Meie
Meie
Sinu ees on Tootjavastutusorganisatsioon OÜ meeskond. Oleme pakendite taaskasutuse ja käitluse turul  tegutsenud enam kui 10 aastat ja selle ajaga turgu põhjalikult tundma õppinud, kaardistanud valdkonna kitsaskohad ning püüdnud alati lahendusi leida ja pakkuda – nii ettevõtetele kui eraisikutele. Usume, et kõik algab suhtumisest, et pakendid ei ole prügi, vaid eeskätt ressurss, mida tuleb võimalikult palju kordi kasutada. Teeme igapäevaselt tööd selle nimel, et pakendid saaks kokku kogutud ja ringlusesse suunatud. Siit lehelt leiad iga TVO meeskonnaliikme töö kirjelduse, et teaksid, kellega vajadusel ühendust võtta. Aitäh, et hoolid keskkonnast! 
Kristiina Dreimann
Juhatuse liige
Kristiina Dreimann
Juhatuse liige
Kristiina hoiab meeskonda – see on tema igapäevane töö TVO juhina. Ta teab kõige paremini, miks tuleb pakendid kokku koguda, millised arengud on valdkonnas plaanis ja kuidas jõuda selleni, et kõik Eesti inimesed sorteeriksid. Tema on meie juhtimisvõlur. 
Aire Rosik 
Kliendihaldur
Aire Rosik 
Kliendihaldur
Aire hoiab kliente - see on tema igapäevane töö kliendihaldurina. Ta teab täpselt, millisele kliendile milline arve ja mille eest on väljastatud. Tema on meie numbrivõlur.
Kristi Kajasalu
Teenusehaldur
Kristi Kajasalu
Teenusehaldur
Kristi hoiab teenuseid - see on tema igapäevane töö teenusehaldurina. Peamiselt tegeleb ta taaskasutustõendite haldamisega ja jälgib, kui palju ja millist materjali oleme kokku kogunud ja taaskasutusse suunanud. Tema on meie teenusehalduse võlur.
Silver Tätte
Teenusejuht
Silver Tätte
Teenusejuht
Silver hoiab koostööd - see on tema igapäevane töö teenusejuhina. Tema haldab kõiki TVO pakutavaid teenuseid klaasikogumisest avalike pakendipunktideni ja loob parimaid lahendusi eri pakendiliikide kokku kogumiseks. Tema on meie lahenduste võlur.
Gaili Eding
Turundus- ja kommunikatsioonijuht
Gaili Eding
Turundus- ja kommunikatsioonijuht
Gaili hoiab suhteid - see on tema igapäevane töö turundus- ja kommunikatsioonijuhina. Tema teab, kuidas ja kellele tuleb TVO-st rääkida ning paneb kõik meie sõnumid sobivasse vormi. Tema on meie kommunikatsioonivõlur.
Laura Rebane
Keskkonnaspetsialist
Laura Rebane
Keskkonnaspetsialist
Laura hoiab keskkonda - see on tema igapäevane töö keskkonnaspetsialistina. Tema haldab kogu TVO andmeanalüütikat – millised kliendid kui palju pakendeid turule lasevad ja kui palju neist kokku kogutakse ja taaskasutusse suunatakse. Tema on meie süsteemivõlur.