TVO on Eesti Jäätmekäitlejate Liidu liige

TVO 1000. klient on tegus ettevõte Pärnumaalt

Märtsi lõpus sõlmist TVO pakendite taaskasutamise lepingu osaühinguga Staigervik. Sisult on tegemist tüüplepinguga, ent eriliseks teeb selle asjaolu, et sellega lisandus TVO-le tuhandes äriklient.

Külastasime Saigerviki eestvedajaid, tegusat äriperekonda Ahti Kukke ja Leena Noppelit Pärnus nende teises suures ettevõtmises Kentuki Kõrtsis (pildil).

Kui Staigervik peab Pärnu lähistel Uulus Karjamõisa talus vabakasvatamisel kanu, siis Kentuki Kõrts on lisaks tavapärasele toitlustustele laienenud ka catering- ning majutusteenusete valdkonda. Ning loomulikult on kõik Kentuki Kõrtsi munaroad valmistatud Karjamõisa kanade mahemunadest!

Karjamõisa vabapidamisel õrrekanade mune turustatakse lisaks väikepoodidele ja toitlustusettevõtetele ka suuremates jaekettides (nt Maximas). Kuna ühes toodanguga kasvab ka munarestide maht, sõlmiski kasvav ettevõtte pakendite taaskasutuslepingu TVO-ga.

TVO soovib Staigervikile edu ning  avaldab heameelt, et Tootjavastusorganisatsiooni 1000. kliendiks osutus keskkonnateadlikult tegutsev ettevõte.

 Sander Luukas, TVO ärikliendi konsultant


Veebitehas
Vaata